TĀLR. +371 670 205 91

MOB. +371 2547 27 27

Atpakaļ zvans

Darbs ar objektiem

Bagāta pieredze, ko uzņēmums Silver Fox uzkrājis 10 darba gadu laikā latvijas komercīpašumu tirgū, garantē profesionālu pieeju darbam ar katru objektu.

Objekta analīze pirms pārdošanas

Pirms objekta nonākšanas aktīvajā pārdošanā Silver Fox veic tā neatkarīgu analīzi. Mēs pārbaudām dokumentāciju, atļautos apbūves parametrus, objekta juridisko statusu, veicam rentabilitātes aprēķinus, kā rezultātā varam operatīvi sniegt pircējam atbildes uz vairums jautājumu, kas ļauj pieņemt iegādes lēmumu visīsākajā termiņā.

Silver Fox speciālisti ir gatavi uzņemties Jūsu komercobjekta pārdošanas organizēšanu

Nemēdz būt sarežģītu darījumu

Silver Fox ir gatavs ķerties pie vissarežģītāko uzdevumu risināšanas, kas var rasties darījuma procesā. Mūsu komandai ir bagātīga pieredze un pacietība, kas palīdz izstrādāt pareizos risinājumus un novadīt dažkārt komplicēto darījuma procesu līdz tā loģiskam noslēgumam.

Personisko kontaktu līmenī

Silver Fox nepublicē pārdodamos objektus publiskajā telpā, bet strādā ar plašu pircēju bāzi tiešā veidā. Tas ļauj labāk novērtēt darījuma iespējamību un, galvenais, izprast pircēja intereses, sniedzot piedāvājumu maksimāli atbilstošu klienta vēlmēm un iespējām. Mēs neslēpjam pircējus no pārdevējiem. Cenšoties pēc iespējas ātrāk noorganizēt personisku tikšanos pārdevēja un potenciālā pircēja starpā, Silver Fox pārrunās rada uzticēšanās pilnu gaisotni un komfortablus apstākļus darījuma noslēgšanai.

Sazinieties ar mums

Lauki atzīmēti ar * ir aizpildāmi obligāti.

Paldies! Jūsu ziņojums
ir veiksmīgi nosūtīts.