TĀLR. +371 670 205 91

MOB. +371 2547 27 27

Atpakaļ zvans

Pircējiem

Bagāta pieredze, ko uzņēmums Silver Fox uzkrājis 10 darba gadu laikā latvijas komercīpašumu tirgū, garantē profesionālu pieeju darbam ar katru objektu.

Тirdzniecības objekti

Visvairāk pieprasīti investoru vidū ir tirdzniecības centri ar garantētu naudas plūsmu, kuru parasti nodrošina stabils un pastāvīgs nomnieks. Otrais populārākais investīciju virziens šajā segmentā ir kvalitatīvi mazumtirdzniecības objekti Rīgas un Jūrmalas centrā („street retail”).

Silver Fox portfelī ir vairāk nekā 1000 komercīpašuma objektu piedāvājumi investīcijām un attīstībai.

Biroju centri

Ņemot vērā samērā augsto pieprasījumu mūsdienīgu biroju centru segmentā, piedāvājums ir ierobežots. Tomēr Silver Fox portfelī ir interesanti biroju ēku objektu piedāvājumi.

Viesnīcas

Pēdējo divu gadu laikā daudzām Rīgas un Jūrmalas viesnīcām ir mainījušies īpašnieki. Vairums no tām tiek rekonstruētas. Tomēr tirgus gaida jaunus spēlētājus - galu galā līdz šim Latvijā ir pārstāvēts tikai viens starptautisks viesnīcu tīkls – Radisson Blu.

Rekonstruējami objekti

Vēsturisku ēku iegāde Rīgas centrā, ko īsteno Krievijas un NVS valstu investori, ir viena no vadošajām Latvijas nekustamā tirgus tendencēm. Pazīstamu arhitektu celtie nami ar lieliem oriģināla plānojuma apartamentiem pēc rekonstrukcijas tiek sadalīti atsevišķos dzīvokļos un veiksmīgi izpārdoti (tajā skaitā arī tiem, kuri vēlas iegūt uzturēšanās atļauju Latvijā).

Apbūves gabali

Kvalitatīvs, mūsdienīgs mājoklis Jūrmalā ieņem pirmo vietu pieprasījuma ziņā. Cenšoties apmierināt pieprasījumu, attīstītāji aktīvi nodarbojas ar daudzdzīvokļu un rindu māju celtniecību brīvajos zemes gabalos, jūras piekrastē. Tikpat lielu interesi piesaista arī atsevišķi apbūves gabali Rīgas centrā.

Loģistikas centri un ražošanas objekti

Kvalificēts darbaspēks ar valodu zināšanām un komfortabls uzņēmējdarbības klimats ir galvenie virzītājspēki pašreizējai tendencei - atsevišķu Eiropas un Krievijas uzņēmumu ražotņu pārcelšanai uz Latviju. Tā rezultātā ražošanas objekti un loģistikas centri kļūst par interesantiem un ienesīgiem objektiem investoru acīs.

Sazinieties ar mums

Lauki atzīmēti ar * ir aizpildāmi obligāti.

Paldies! Jūsu ziņojums
ir veiksmīgi nosūtīts.